Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
DC Inverter Plasma Koupe machin
Kalite machin: Kouto soude
Endistri ki aplikab: Travay konstriksyon
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin
Non mak: SPARK
Voltage: 1PH230V
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite machin | Kouto soude |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Non mak | SPARK |
| Voltage | 1PH230V |
| Kouran | 10-100A |
| Kapasite rated | 4.8-15.2KVA |
| Itilizasyon | koupe soude |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt |
| Non pwodwi | segondè frekans etensèl dc 230v koupe -40 koupe soude |
| Frekans | 50/60HZ |
| Max Voltage san chaj | 230V |
| Efikasite | 85 pousan |
| Rated Duty Cycle | 60 pousan |
| Klas izolasyon | H |
| Degre Pwoteksyon | IP21S |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo |
Fonksyon & Karakteristik
1. Aplike segondè frekans varyateur teknoloji, karakteristik konsepsyon optimize, efè limyè ak ekonomize enèji.
2. Avèk longè arc otomatik ak fonksyon konpansasyon, arc elektrik ki estab, mwens pwojeksyon. Arc elektrik gen gwo fòs pénétration. Sèvi ak lè konprese ki garanti operasyon an sekirite ak serye.
3. gwo basen byen fon, bèl aparans.
4. Pwosedi kontwòl senp ak serye, to malfonksyònman ki ba, fasil pou kenbe, ak ekselan repons dinamik.
5. Kontinyèlman ak pèsistans soude moso travay, efikasite segondè ak aktyèl segondè
6. Bati-an pwoteksyon surchof, pwoteksyon sou-vòltaj, anba pwoteksyon vòltaj ak mank de pwoteksyon presyon lè konprese.
7. Aktyèl pwodiksyon reglabl satisfè demand yo koupe nan divès kalite materyèl ak epesè nan plak k ap travay.
8. Vitès koupe vit, ensizyon lis, pa gen okenn deformation ak to itilizasyon segondè nan materyèl fèy.
9. Aplike pou machin, konstriksyon bato, chodyè, pwodui chimik, manje, medikaman, anviwònman kwizin pwosesis machin elatriye.



Baj popilè: dc varyateur plasma koupe machin, Lachin dc varyateur plasma koupe machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou


















