Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Plastik Arc Soudi machin
Kalite: Submerged Arc Welding Equipment
Akt kouran:20-250 A
Frekans batman kè: 50/60 HZ
Rated Duty Cycle: 60 pousan
Kalite motè: AC
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | Submerged Arc Soudure Ekipman |
| Ak aktyèl | 20-250 A |
| Frekans batman kè | 50% 2f60 HZ |
| Rated Devwa Sik | 60 pousan |
| Kalite motè | AC |
| Dimansyon | koutim |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | ka Customized |
| pouvwa (W) | 13kva |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Antre Voltage | 3-380V |
| Frekans | 50% 2f60Hz |
| Klas izolasyon | H |
| Non pwodwi | 50/60 hz mma 300 soude machin |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
Fonksyon & Karakteristik
1. Plastik arc soude machin gen karakteristik sekirite tankou pwoteksyon surchof, otomatik fèmen, ak pwoteksyon baz pou anpeche aksidan ak domaj nan ekipman an.
2. Avèk 1.5 plis 1.8m elektwòd detantè / kranpon - Li kenbe elektwòd la (fil soude) an plas epi li pèmèt aktyèl la koule nan li jenere arc la.
3. Panèl kontwòl - Li pèmèt itilizatè a ajiste paramèt yo soude tankou vòltaj, aktyèl, ak vitès fil kontwole pwosesis la soude.
4. Transparans - Gen kèk machin soude ki fèt yo dwe kontra enfòmèl ant ak pòtab, fè yo fasil pou avanse pou pi ak itilize nan diferan kote.
5. Plastik arc soude machin se pwa trè lejè ak 1 konsepsyon PCB, fasil pou pote ak fasil pou soude nan kèk kote ki wo ak kote espesyal.








Baj popilè: plastik arc soude machin, Lachin plastik arc soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou

















