Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Charger multifonksyonèl ak eta chaje
Kalite: Elektrik, 6V / 12V plon asid batri plato
Non mak: Spark
Nimewo Modèl: CA-JL-10/15/20/30/40/50
Itilizasyon: Machin, kamyon ak kamyon limyè
Rated D' Voltage: 230V
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | Elektrik, 6V/12V plon asid batri plato |
| Non mak | Etensèl |
| Nimewo Modèl | CA-JL-10/15/20/30/40/50 |
| Sèvi ak | Machin, kamyon ak kamyon limyè |
| Rated D' Voltage | 230V |
| Frekans | 50% 2f60Hz |
| Klas izolasyon | H |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | katon |
| Port | pò Ningbo |
Fonksyon & Karakteristik
1. Pou chaje pil plon-asid ak 12/24V, ak kòmanse tout kalite machin, kamyon limyè kamyon, * traktè ak kamyon
2. Ekipman ki gen seleksyon pou chaj nòmal oswa rapid (Boost) (chaj Mini oswa Max),
3. Chwa chaj nòmal, chaj rapid (ranfòse) ak kòmanse rapid
4. Ekipman ak Amperemeter, ki endike pwogrè chaje nan tout tan.
5. Smart, limyè ak pòtab.
6. Segondè efikasite Pi gran pase oswa egal a 90 pousan, pèfòmans segondè, ki estab ak dirab
7. Apwopriye pou machin, kamyon ak kamyon limyè
8. Ofri ak twous konplè.Ekipe ak yon fanatik refwadisman pou pèfòmans segondè ak lavi ki long
9. Chargeur batri kenbe batri ou nan pi gwo pèfòmans pou fyab ak pèfòmans
* Plizyè kalite ploge opsyonèl.







Baj popilè: plato multifonksyonèl ak eta chaje, Lachin plato multifonksyonèl ak manifaktirè eta chaje, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou















