Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Men MMA
Rated Duty Cycle @ 40 degre: 60
Rated D' Voltage: 220
Max. Chaj pouvwa kapasite: 5.1 kVA
Kouran pwodiksyon nominal: 20 A
Pwa (KG): 3.8 KG
Garanti: 1 ane
Dekri teren
Detay rapid
| Fil k ap fonn Kalite espre transfè | |
| Rated Duty Cycle @ 40 degre | 60 |
| Lòt atribi | |
| Rated D' Voltage | 220 V |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 7.1 kVA |
| Rated pwodiksyon aktyèl | 20 A |
| Kondisyon | Nouvo |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Pwa (KG) | 1.8Kg |
| Garanti | 1 ane |
| Pwen Vann kle | Fasil pou opere |
| Endistri ki aplikab yo | Lòt, brikoleur |
| Karakteristik | Pòtab |
| Voltaj pwodiksyon nominal (MIG) | 220 V |
| Non mak | Etensèl |
| Dimansyon | 25 * 10 * 25 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Rapò tès machin | Bay |
| Videyo sòtan-enspeksyon | Bay |
| Sèvis apre-lavant bay | Aletranje sipò twazyèm pati disponib |
| Non pwodwi | Taizhou genteck elektrik nwa pòtatif mma 400 soude machin |
| Antre Voltage | 220V |
| Max Voltage san chaj | 62 V |
| Elektwòd ka itilize | 1.6-3.2 mm |
| Karakteristik | Pòtab |
| Koulè | Nwa |
| Anbalaj ak livrezon | |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |
| Kalite pake | Katon |
Fonksyon & Karakteristik
Kontra enfòmèl ant ak pòtab: Sa aMen ki kenbemachin varyateur
se lejè ak kontra enfòmèl ant, sa ki fè li fasil pou pote ak manevwe nan espas ki sere, fè li ideyal pou sou plas ak soude travay aleka.
Teknoloji varyateur: Teknoloji varyateur yo itilize nan machin sa a ofri efikasite siperyè ak kontwòl pouvwa, asire yon arc soude ki estab ak lis, menm sou sous pouvwa ki ba.
Pwosesis soude miltip: Machin sa a versatile sipòte divès pwosesis soude, ki gen ladan baton (SMAW), TIG (GTAW), e menm kèk modèl sipòte soude MIG (GMAW). Li adapte a diferan bezwen soude.
Paramèt soude reglabl: Anviwònman customizable pou vòltaj, aktyèl, ak fòs arc pèmèt ou amann soude machin nan matche ak kondisyon espesifik nan pwojè soude ou a.
Ekspozisyon dijital: Ekspozisyon dijital itilizatè-zanmitay la bay fidbak an tan reyèl sou anviwònman yo chwazi, sa ki fè li fasil kontwole ak ajiste paramèt soude ou yo ak presizyon.
Demaraj rapid ak fasil: Avèk tan konfigirasyon minimòm, ou ka byen vit kòmanse soude, ekonomize tan valab sou pwojè ou yo.
Versatility: Sa aMen ki kenbemachin varyateur
se apwopriye pou soude yon pakèt materyèl, ki gen ladan asye, asye pur, ak aliminyòm, fè li yon chwa ekselan pou aplikasyon pou divès kalite.
Pèfòmans Arc ki estab: Teknoloji varyateur la asire yon arc soude ki estab ak ki konsistan, sa ki lakòz soude-wo kalite ak redwi jade.
Enèji-efikas: machin varyateur yo konnen pou efikasite enèji yo, ki pa sèlman diminye konsomasyon pouvwa, men tou jenere mwens chalè, fè yo pi konfòtab pou opere.
Karakteristik Sekirite: Sekirite se yon priyorite, ak machin sa yo anjeneral vini ak pwoteksyon surcharge, pwoteksyon surchof, ak teknoloji anti-baton pou anpeche aksidan ki gen rapò ak soude.

Baj popilè: men ki kenbe mma, Lachin men ki te kenbe mma manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou

















