Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
3 nan 1 ARC TIG Koupe Ekipman
Kalite motè: Stepper Motor
Kondisyon: Nouvo
Kote ki gen orijin: Zhejiang, Lachin
Non mak: Spark
Nimewo Modèl: p23 CT-312
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite motè | Motè stepper |
| Kondisyon | Nouvo |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Non mak | Etensèl |
| Nimewo Modèl | p23 CT-312 |
| Voltage | 1ph 230v |
| Rated pouvwa | 3.3 kva |
| Dimansyon (L * W * H) | 38 * 21 * 28.5 cm |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Pwen Vann kle | Fasil pou opere |
| Endistri ki aplikab yo | Boutik materyèl konstriksyon, travay konstriksyon |
| Pwa | 11.7 kg |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Faktè pouvwa | 0.93 kos |
| Max vòltaj san chaj | 230 v |
| Kouran Range | 10-30 A |
| Rated Duty Cycle | 60 pousan |
| Koupe epesè | 8 mm |
| Degre Pwoteksyon | IP21S |
| Kalite | kouto plasma 3 nan 1 |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |
Fonksyon & Karakteristik
1. 3 nan 1 soude machin ak TIG/CUT/ARC Function.Advanced (MOSFET) teknoloji varyateur
2. Aktyèl pwodiksyon reglabl satisfè demand yo koupe nan divès kalite materyèl ak epesè nan plak k ap travay.
3. NO-manyen Arc kòmanse koupe, lè l sèvi avèk lè konprese pou garanti operasyon an sekirite ak serye.
4. Fasil koupe plak metal epè nan yon fason rapid ak ekonomik ak pèfòmans koupe ekselan.
5. Segondè vitès koupe, 2 fwa pi vit pase oxy-koupe, espas koupe etwat, sifas koupe lis, deformation lis.
6. Bati-an pwoteksyon chalè, sou chaj, sou aktyèl, sou / mank pwoteksyon vòltaj, Stepless aktyèl ajisteman, kostim pou PLASMA CUTTING.
7. Apwovizyone ak flanbo koupe plasma, kranpon latè, kas ak bwòs soude, bwat katon.





Baj popilè: 3 nan 1 arc tig koupe ekipman, Lachin 3 nan 1 arc tig koupe ekipman manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
















