Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
BX1-200C AC soude machin
Kalite: BX1 200 AC Arc Welder
Akt kouran:80-200 A
Frekans batman kè: 50/60 HZ
Aktyèl Pilòt:80-200 A
Rated Duty Cycle: 10 pousan
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | BX1 200 AC Arc Welder |
| Ak aktyèl | 80-200 A |
| Frekans batman kè | 50% 2f60 HZ |
| Pilòt Arc Kouran | 80-200 A |
| Rated Devwa Sik | 10 pousan |
| Kalite motè | Motè AC |
| Dimansyon | 47 * 26.5 * 31.5 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | ka Customized |
| pouvwa (W) | 5.2-9.6 KVA |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Boutik materyèl konstriksyon, travay konstriksyon |
| Antre Voltage | 230V |
| Frekans | 50% 2f60Hz |
| Klas izolasyon | H |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | katon |
| Port | pò Ningbo |
Fonksyon & Karakteristik
1. Ekselan pèfòmans soude, Single faz, kab fiks, tèmik protection.fan-cooled
2. Stepless ajiste aktyèl pa wotasyon manch lan.
3. Aliminyòm mawonnen transfòmatè, ekonomik pou amatè & fanmi itilize ak endistri travay.
4. Apwovizyone konplè ak detantè elektwòd, kranpon latè, kas ak bwòs soude, bwat katon.
5. Arc la se ki estab, ti kras la se mwens, ak pénétration a se gwo twou san fon, sa ki ka asire bon jan kalite a soude.
6. Senp estrikti, efikasite segondè, fasil yo opere epi kenbe
7. Apwopriye 220/380V AC ekipman pou, divès kalite ploge pou w chwazi
8. Apwopriye pou asye, kabòn ki ba, kabòn mwayen, fè, elatriye.



Baj popilè: bx1-200c ac soude machin, Lachin bx1-200c ac soude machin manifaktirè, founisè, faktori
Ou ka renmen tou












