Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
MMA dijital ak de bouton
Voltage: 1PH 230V
Aktyèl:20-140A
Kapasite rated: 5.3
Rated Duty Cycle: 60 pousan
Dimansyon: 36X21X27cm
Dekri teren
Detay rapid
| Vòltaj | 1PH 230V |
| Kouran | 20-140A |
| Kapasite rated | 5.3 |
| Rated Devwa Sik | 60 pousan |
| Dimansyon | 36X21X27cm |
| Itilizasyon | SOUDE |
| Sètifikasyon | CE, Rohs, EMC, GS, TUV, ISO9001 |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt |
| Non pwodwi | pòtab varyateur mma arcwelders founisè |
| Pwa | 5KGs |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
Fonksyon & Karakteristik
1. Segondè efikasite, konsomasyon ki ba, ekonomize enèji, konsepsyon plis atire, pòtab, pri ki ba.
2. IGBT chip varyateur teknoloji, efikasite segondè ak ekonomize enèji.
Bonjan rezistans nan fluctuustions griy pouvwa. (V±15 pousan)
3. Pèfòmans ki estab, ak kapasite konpansasyon fò, rezistan a fluctuation vòltaj.
4. Fasil pou kòmanse arc, mwens Splash, kontwòl tèmostatik, Otomatik sou-vòltaj ak sou-kouran pwoteksyon, fanatik refwadi.
5. Machin soude sa a ka garanti aktyèl la soude trè fiks nan ondulasyon vòltaj rezo elektrik la ak nan sitiyasyon chanjman longè arc elektrik la, arc elektrik la soti nan kapasite ajisteman, arc elektrik la dou.
6. Chanjman an mou kòmanse, volim nan piti, pwa a se limyè;
7. Aplikab pou soude nan tout kalite asye kabòn ki ba, asye kabòn mwayen ak asye alyaj, elatriye.



Baj popilè: dijital mma ak de bouton, Lachin dijital mma ak de bouton manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou














