Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Inverter Welder MMA-250
Kalite: MMA Welders
Akt kouran:20-250A
Frekans batman kè: 50/60 HZ
Akt Pilòt:20-250A
Rated Duty Cycle: 60 pousan
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | MMA Welders |
| Ak aktyèl | 20-250A |
| Frekans batman kè | 50% 2f60 HZ |
| Pilòt Arc Kouran | 20-250A |
| Rated Devwa Sik | 60 pousan |
| Dimansyon | koutim |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 110/220V |
| pouvwa (W) | 9.9 KVA |
| Sètifikasyon |
RoHS CE GS Emc TUV ISO:9001 CCC |
| Garanti | 1 ane |
| Klas izolasyon | H |
| Non pwodwi | MMA 250 soude machin |
| Degre Pwoteksyon | IP21s |
| Elektwòd ka itilize | 1.6-4.0mm |
| Kapasite Pwovizyon pou | 8000 moso/moso pa mwa |
Fonksyon & Karakteristik
1. Sèvi ak dènye teknoloji MMA dijital ak swa youn oswa twa PCB. Teknoloji dènye kri sa a asire kontwòl egzak ak pèfòmans eksepsyonèl pou tout bezwen soude ou yo.
2. Inverter welder MMA-250 gen ladann yon kab tè 1.5m ak yon kranpon, ki bay yon koneksyon serye pou asire bon baz pou pwojè soude ou yo.
3. Inverter welder MMA -250 ekipe ak yon transfòmatè aliminyòm mawonnen, sa ki fè li yon chwa ekonomik pou amatè amatè ak itilizasyon fanmi. Jwi pèfòmans efikas ak serye soude pandan y ap ekonomize sou konsomasyon enèji.
4. Teknoloji anti-baton pèmèt ou fasil separe elektwòd yo soti nan moso travay la, anpeche kole ak minimize chans yo nan domaj.
5. Dekouvri konvenyans panèl teknoloji dijital MMA-250, ki ofri plizyè fonksyon pou amelyore kontwòl. Fasil ajiste paramèt soude, kontwole pèfòmans, ak aksè divès kalite ak fasilite.
6. Benefisye de pwoteksyon tèmik surcharge ak yon limyè endikatè, asire operasyon an sekirite ak anpeche domaj akòz chalè twòp.



Baj popilè: varyateur soude mma-250, Lachin varyateur soude mma-250 manifaktirè, founisè, faktori
Ou ka renmen tou




















