Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Super Mini Arc Welder
Kalite: MMA Welders, arc 200 mosfet varyateur soude machin
Akt kouran:20-200 A
Frekans batman kè: 50/60 HZ
Rated Duty Cycle: 60 pousan
Kalite motè: DC
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | MMA Welders, arc 200 mosfet varyateur soude machin |
| Ak aktyèl | 20-200 A |
| Frekans batman kè | 50/60 HZ |
| Rated Duty Cycle | 60 pousan |
| Kalite motè | DC |
| Dimansyon | 25 * 18.5 * 20 cm |
| Voltage | ka Customized |
| pouvwa (W) | 5.3-9.5 |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Antre Voltage | 1PH 230V |
| Degre Pwoteksyon | IP21S |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | katon |
Fonksyon & Karakteristik
Super mini arc soude a se yon ti machin soude ki sèvi ak yon kouran elektrik pou kreye yon arc ant yon elektwòd soude ak materyo a pou fonn ak fusion metal yo ansanm. Li se ideyal pou ti pwojè soude ak reparasyon, epi anjeneral kouri sou yon priz estanda 110-volt oswa 220-volt. Mini arc soude yo pòtab ak pratik pou amater brikoleur oswa amater ki vle fè travay soude debaz san yo pa bezwen ekipman ankonbran ak chè. .
Super mini arc soudeur a ka vini ak yon ekran LCD pou ajisteman anviwònman fasil epi yo gen yon sistèm pwoteksyon tèmik entegre pou anpeche surchof.











Baj popilè: super mini arc soudeur, Lachin super mini arc soudeur manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou

















