Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Inverter Hobby MMA soude machin
Voltage: 1PH 230V
Aktyèl:20-140A
Rated Duty Cycle: 60 pousan
Dimansyon: 36X21X27cm
Itilizasyon: soude
Dekri teren
Detay rapid
| Voltage | 1PH 230V |
| Kouran | 20-140A |
| Rated Duty Cycle | 60 pousan |
| Dimansyon | 36X21X27cm |
| Itilizasyon | SOUDE |
| Sètifikasyon | CE, Rohs, EMC, GS, TUV, ISO9001 |
| Garanti | 1 ane |
| Pwen Vann kle | Fasil pou opere |
| Non pwodwi | Portable varyateur mma arcwelders |
| Pwa | 5KGS |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
Fonksyon & Karakteristik
1. Exellent (IGBT) teknoloji varyateur ak yon sèl tablo PC.
2. Bon pou itilizasyon fanmi, efikasite segondè, konsomasyon ki ba, ekonomize enèji, konsepsyon plis atire, modèl vann cho, pòtab, bon kalite.
3. Fasil-pote, ti gwosè, ka delivre ak ti pri.
4. Apwovizyone konplè ak detantè elektwòd, kab latè, plak pwotèj men yo ak bwòs soude, bwat katon.
5. Aplikab pou soude nan tout kalite asye kabòn ki ba, asye kabòn mwayen ak asye alyaj, elatriye.



Sètifika






Baj popilè: Inverter pastan mma soude machin, Lachin pastan varyateur mma soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch














