Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
MMA Tig koupe machin
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi
Rated Voltage Antre: 230
Max. Kapasite pouvwa chaj: 7.2
Rated Duty Cycle @ 40 degre (MIG): 60
Dimansyon: 50 * 35 * 43cm
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Asye pur |
| Rated D' Voltage | 230 |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 7.2 |
| Rated Duty Cycle @40 degre (MIG) | 60 |
| Dimansyon | 50 * 35 * 43cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Voltage | 230V |
| Sètifikasyon | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Boutik materyèl konstriksyon, travay konstriksyon |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Pa gen chaj vòltaj | 16-22, 16-23, 16-24, 16-25 V |
| Kouran Range | 40-160, 40-180, 40-200, 40-240 A |
| Rated Duty Cycle | 60 pousan |
| Fil soude | {{0}}.6-0.8, 0.6-1.0 mm |
| Klas izolasyon | H |
| Degre Pwoteksyon | IP21S |
| Kalite | soude mig |
| Pwa | 16.5-18.5 kg |
| pouvwa (W) | 4.5-7.2 kw |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |
Fonksyon & Karakteristik
Machin koupe mma tig 4-nan-1 machin se yon machin soude ki ka fè kat pwosesis soude diferan. Li ka fè soude MIG, ki se yon pwosesis ki itilize yon fil fil ak yon gaz pwoteksyon pou kreye yon soude. Li kapab tou fè MMA soude, ki se ke yo rele tou baton soude epi sèvi ak yon elektwòd baton yo kreye yon soude. Machin nan tou gen kapasite pou fè soude TIG, ki se yon pwosesis soude pi presi ki sèvi ak yon elektwòd tengstèn ak yon materyèl filler. Anfen, li ka fè operasyon koupe lè l sèvi avèk teknoloji koupe plasma. Machin versatile sa a se ideyal pou pwofesyonèl ki bezwen yon machin ki ka fè plizyè pwosesis soude.


Avantaj
1. Multitech kapasite: Kapasite pou fè diferan kalite soude elimine nesesite pou machin miltip ak ekonomize tan ak enèji.
2. Depay pri: Envesti nan yon sèl machin ki ka fè plizyè travay ka ekonomize lajan ou alontèm.
3. Ekonomize espas: Pa gen nan magazen plizyè machin soude pran mwens espas nan yon atelye oswa garaj.
4. Amelyore efikasite: Yon machin soude multifonksyon senplifye pwosesis la soude epi pèmèt travay pi vit ak pi efikas.
5. Avèk ekselan repons dinamik.
An jeneral, yon machin soude multifonksyon se yon envestisman ekselan pou nenpòt moun ki bezwen fè diferan kalite soude san yo pa bezwen achte ekipman separe.

Baj popilè: mma tig koupe machin, Lachin mma tig koupe machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou

















