Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Nerjaveèi asye MMA soude machin
Kalite: MMA Welders
Akt kouran:20-200A
Frekans batman kè: 50/60 HZ
Rated Duty Cycle: 60 pousan
Dimansyon: koutim
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | MMA Welders |
| Ak aktyèl | 20-200A |
| Frekans batman kè | 50% 2f60 HZ |
| Rated Devwa Sik | 60 pousan |
| Dimansyon | koutim |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 1PH230V |
| pouvwa (W) | 3.9 KVA |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Klas izolasyon | H |
| Non pwodwi | wholesale mini pòtab soude machin mma 200 |
| Degre Pwoteksyon | IP21s |
| Elektwòd ka itilize | 1.6-3.2mm |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
Fonksyon & Karakteristik
1. Pwoteksyon thermostatique, pwoteksyon sou vòltaj, pwoteksyon sou aktyèl, pwoteksyon anba vòltaj, apwopriye pou TIG ak MMA nan metal divès kalite;
2. Stepless règleman soude aktyèl ak pwoteksyon tèmik.
3. Soudeur sa a trè devlope delivre pwosesis soude versatile-MIG/MAG soude gaz, soude tach, soude entèval, soude STICK.
4. Aliminyòm mawonnen transfòmatè, ekonomik pou amatè & fanmi itilize.
5. Ti Splash, bri ki ba, to depo segondè, ekonomize enèji, lavi sèvis long.
6. Apwovizyone konplè ak detantè elektwòd, kranpon latè, kas ak bwòs soude, bwat katon.
7. Ekspozisyon dijital, pwoteksyon tèmik, refwadisman lè, (flanbo refwadisman dlo ki disponib), ak wou k ap deplase, (Trollley disponib), fil elektrik separe.
8. Apwovizyone konplè ak flanbo soude MIG, detantè elektwòd, kranpon sou latè, mask soude ak bwòs soude.




Baj popilè: Nerjaveèi mma soude machin, Lachin asye pur mma soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou













