Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
AC/DC TIG pou soude aliminyòm
Materyèl / Metal Pwosesis: Nerjaveèi, aliminyòm, ak lòt alyaj
Rated D' Voltage: 380
Max. Kapasite pouvwa chaj: 13
Sòti polarite: DC TIG
Rated Duty Cycle @ 40 degre (TIG): 60
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Nerjaveèi asye, aliminyòm, ak lòt alyaj |
| Rated D' Voltage | 380 |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 13 |
| Sòti polarite | DC TIG |
| Rated Duty Cycle @ 40 degre (TIG) | 60 |
| Ak aktyèl | 10-250 A |
| Frekans batman kè | 50% 2f60 HZ |
| Pilòt Arc Kouran | 10-250 A |
| Rated Devwa Sik | 60 pousan |
| Kalite motè | DC MOTÈ |
| Dimansyon | 60 * 39 * 45 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 1ph 230v |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Faktè pouvwa | 0.93 COS |
| Rated Travay Voltage | 28V% 2fMMA |
| Degre Pwoteksyon | IP21s |
| Pwa | 24.5 kg |
| Kalite | ac dc tig soude pou vann |
| pouvwa (W) | 12.1 KVA |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | katon |
| Port | pò Ningbo |
Fonksyon & Karakteristik
1. AC / DC Welding machin.Advanced (MOSFET) teknoloji varyateur, kostim pou soude TIG.
2. parfe soude pou aliminyòm ak lòt alyaj.
3. Kouran inisyal arc etenn pou anpeche fèy la boule nan.
4. Inite machin lan ka kreye ase Netwaye lajè zòn pou soude pisin
5. Prereglaj kouran ki kapab ekstansyon arc pou anpeche kratè ak krak
6. Pre-koule ak pòs gaz ka prereglaj pou kenbe zòn soude soti nan kontaminasyon
7. Apwovizyone konplè ak flanbo TIG, detantè elektwòd, kranpon sou latè, kas, ak bwòs soude, bwat katon.





Baj popilè: AC / DC TIG pou soude aliminyòm, Lachin AC / DC TIG pou soude manifaktirè aliminyòm, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou













