Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
DC nouvo teknoloji TIG soude machin
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi ak fè
Voltaj Antre nominale: 230 V
Max. Kapasite pouvwa chaj: 5.3-9.3 kVA
Sòti polarite: DC TIG
Rated Duty Cycle @ 40 degre (TIG): 60
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Nerjaveèi ak fè |
| Rated D' Voltage | 230 V |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 5.{{1}.3 kVA |
| Sòti polarite | DC TIG |
| Rated Duty Cycle @ 40 degre (TIG) | 60 |
| Kouran pwodiksyon nominal (TIG) | 10-250 A |
| Voltaj pwodiksyon nominal (TIG) | 60 V |
| Frekans batman kè | 50% 2f60 HZ |
| Pilòt Arc Kouran | 10-250A |
| Rated Duty Cycle | 60 pousan |
| Kalite motè | DC MOTÈ |
| Dimansyon | koutim |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 1PH 230V |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Pwen Vann kle | Fasil pou opere |
| Pwa (KG) | 11KG |
| Apre Sèvis Garanti | Sipò sou entènèt |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Kote Sèvis Lokal | Okenn |
| Kote Showroom | Okenn |
| Faktè pouvwa | 0.93 COS |
| Degre Pwoteksyon | IP21s |
| Kalite | otomatik agon soude machin |
| Klas izolasyon | H |
| pouvwa (W) | 5.3-9.5KVA |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | katon |
Fonksyon & Karakteristik
1. 2-nan-1 machinb, opsyonèl ak TIG oswa MMA
2. Avanse (MOSFET) teknoloji varyateur, pafè pou soude TIG.
3. Vètikal-desann konpatib soude pou elektwòd seluloz
4. Pèfòmans ki estab, ak kapasite konpansasyon fò, rezistan a fluctuation vòltaj.-Vit repons, ti kras pwojeksyon, ekselan aparans soude.
5. Enèji-ekonomize teknoloji varyateur Fasil arc kòmanse, ki estab aktyèl soude, ekselan vag kare.
6. HF kòmanse pou pèmèt pou yon non-kontak arc kòmanse pou elimine tungstène ak materyèl kontaminasyon.
7. Aplikab pou soude nan tout kalite asye kabòn ki ba, asye kabòn mwayen ak asye alyaj, elatriye.




Baj popilè: dc nouvo teknoloji tig soude machin, Lachin dc nouvo teknoloji tig soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou















