Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Digital MIG soude machin
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi
Rated Voltage Antre: 230
Max. Kapasite pouvwa chaj: 6.4
Rated Duty Cycle @ 40 degre (MIG): 60
Vitès fil manje:{{0}}.6-1.0 cm
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Asye pur |
| Rated D' Voltage | 230 |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 6.4 |
| Rated Duty Cycle @40 degre (MIG) | 60 |
| Vitès fil manje | {0}}.6-1.0 cm |
| Dimansyon | 53 * 35.5 * 41cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 230V |
| Sètifikasyon | CE, ROHS% 2c GS, EMC% 2c CCC, |
| Garanti | 1 ane |
| Endistri ki aplikab yo | Boutik materyèl konstriksyon, boutik reparasyon machin, travay konstriksyon |
| Frekans | 50% 2f60 Hz |
| Pa gen chaj vòltaj | 16-25 V |
| Kouran Range | 40-200 A |
| Rated Devwa Sik | 60 pousan |
| Fil soude | 0.6-1.2 mm |
| Pwa | 17 kg |
| pouvwa (W) | 6.2kw |
Fonksyon & Karakteristik
Digital MIG soude machin yo se vèsyon avanse tradisyonèl MIG (Metal Inert Gas) machin soude. Yo sèvi ak teknoloji dijital pou bay pi bon kontwòl ak presizyon sou pwosesis la soude. Machin sa yo gen plizyè avantaj sou sa yo tradisyonèl yo, tankou:
1. Amelyore Weld Kalite: Digital MIG soude machin ofri yon soude ki pi konsistan ak egzak. Teknoloji dijital la pèmèt pou pi bon kontwòl nan arc la, ki rezilta nan yon pi bon kalite soude.
2. Ogmante efikasite: Digital MIG soude machin sa yo pi efikas pase machin MIG tradisyonèl yo. Yo sèvi ak mwens pouvwa ak pwodwi mwens fatra, ki mennen nan ogmante pwodiktivite ak pi ba pri opere.
3. pi fasil pou itilize: Digital kontwòl yo fè l' fasil pou ajiste paramètres Et kontwole soudure pwosesis la. Avèk machin MIG tradisyonèl yo, soudeur bezwen ajiste anviwònman manyèlman, sa ki ka pran tan ak defi.
4. Pi bon pèfòmans soude: sa yo Digital MIG soude machin
ka soude yon pi laj varyete materyèl, ki gen ladan metal epè ak mens. Yo ofri tou pi bon pénétration, asire ke soude a pi fò ak plis dirab.
5. Redwi D ': Digital MIG soude machin yo pi serye pase machin MIG tradisyonèl yo. Yo gen mwens pann epi yo bezwen mwens antretyen, diminye tan yo epi ogmante pwodiktivite.








Baj popilè: dijital mig soude machin, Lachin dijital mig soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou


















