Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668

Transfòmatè Gasless MIG soude machin ak fil elektrik separe
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi
Rated D' Voltage: 380
Kalite fil k ap fonn: transfè espre
Max. Kapasite pouvwa chaj: 24.3
Rated Duty Cycle @ 40 degre (MIG): 60
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Asye pur |
| Rated D' Voltage | 380 |
| Kalite fil k ap fonn | Transfè espre |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 24.3 |
| Rated Duty Cycle @40 degre (MIG) | 60 |
| Vitès fil manje | 0.6-1.6 cm |
| Dimansyon | 113.5 * 102.5 * 66 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Voltage | 3ph 380V |
| Sètifikasyon | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Kalite | 500 amp soude machin |
| Pwa | 148kg |
| pouvwa (W) | 24.3 kw |
| Kapasite Pwovizyon pou | 800 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |
| Portable ba pri dijital aliminyòm jeyan CO2 mig soude machin | |
Fonksyon & Karakteristik
1. MIG transfòmatè soude machin, ki disponib nan mòd gaz oswa san gaz.
2. Soupe soude zetwal nan endistri a nan konstriksyon bato, asye, machin ak konstriksyon.
3. Tèmik, pwoteksyon ak lè refwadi, ekipe ak regilatè kontwòl vitès fil manje.
4. Split fil feeder ak vitès li yo ka reglemante kòmsadwa.
5. De woulèt ak de wou kawotchou, konvenyans pou avanse pou pi.
6. Apwovizyone ak flanbo MIG entegre, kranpon sou latè, kas, bwòs ak mato, kab soude, konsèy kontak ak bwat katon.


Sètifika






Baj popilè: transfòmatè gazless mig soude machin ak separe fil feeder, Lachin transfòmatè gazless mig soude machin ak separe fil feeder manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou











