Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
MIG MAG soude machin
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi
Rated Voltage Antre: 230
Kalite fil k ap fonn: transfè espre
Max. Kapasite pouvwa chaj: 7.5
Rated Duty Cycle @ 50 degre (MIG): 60
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Asye pur |
| Rated D' Voltage | 230 |
| Kalite fil k ap fonn | Transfè espre |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 7.5 |
| Rated Duty Cycle @50 degre (MIG) | 60 |
| Vitès fil manje | N/A |
| Dimansyon | 50 * 35.5 * 45 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 230V |
| Sètifikasyon | CE, ROHS% 2c GS, EMC% 2c CCC, |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Boutik materyèl konstriksyon, travay konstriksyon |
| Frekans | 50% 2f60 Hz |
| Pa gen chaj vòltaj | 16-22, 16-23, 16-24, 16-25 V |
| Kouran Range | 40-160, 40-180, 40-200, 40-240 A |
| Fil soude | {{{}}}}{6-0.8, {5{5}}.6-1.0 mm |
| Klas izolasyon | H |
| Degre Pwoteksyon | IP21s |
| Kalite | MIG/MMA |
| Pwa | {{0}.5 kg |
| pouvwa (W) | 4.{{1}.2 kw |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |

Fonksyon & Karakteristik
1. MIG MAG Soude machin Aplike segondè frekans varyateur tenchnology, karakteristik konsepsyon optimize, efè limyè ak ekonomize enèji.
2. Avèk fonksyon konpansasyon otomatik longè arc, arc elektrik ki estab, mwens pwojeksyon, arc elektrik gen gwo fòs pénétration.
3. Kapab soude diferan kalite metal, ki gen ladan asye, aliminyòm, ak asye pur.
4. Ki fèt pou pwojè soude ti-echèl, tou apwopriye pou kèk travay soude lou.
5. Disponib ak karakteristik avanse tankou ekspozisyon dijital, kapasite milti-pwosesis, ak regilatè vòltaj otomatik yo.
Sèvi ak pwisan IGBT chanje ak avanse teknoloji kontwòl varyateur
● Avèk DC MIG/MAG oswa Flux Cored Arc Fil (FCAW), MMA (ak VRD) fonksyon.
● Ekselan MIG MAG soude machin ak karakteristik arc pafè ak pèfòmans soude.
● Prèv imidite, anti-korozyon, anti-Vibration, ak pousyè anti-kondiktif
● Ba konsomasyon pouvwa, ekonomize enèji jiska 30 pousan
● Avèk fonksyon oto-pwoteksyon nan sou-aktyèl ak sou-chalè.
● Kapab soude tout kalite metal, tankou asye kabòn, asye alyaj, asye pur elatriye.








Baj popilè: mig mag soude machin, Lachin mig mag soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou















