Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
MIG soude machin ak fil elektrik separe
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi
Rated D' Voltage: 380
Kalite fil k ap fonn: transfè espre
Max. Kapasite pouvwa chaj: 24.3
Rated Duty Cycle @ 40 degre (MIG): 60
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Asye pur |
| Rated D' Voltage | 380 |
| Kalite fil k ap fonn | Transfè espre |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 24.3 |
| Rated Duty Cycle @40 degre (MIG) | 60 |
| Vitès fil manje | 0.6-1.6 cm |
| Dimansyon | 113.5 * 102.5 * 66 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Vòltaj | 3ph 380V |
| Sètifikasyon | CE, ROHS% 2c GS, EMC% 2c CCC, |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Frekans | 50% 2f60 Hz |
| Kalite | 500 amp soude machin |
| Pwa | 148kg |
| pouvwa (W) | 24.3 kw |
| Kapasite Pwovizyon pou | 800 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |
Fonksyon & Karakteristik
1. Modil IGBT inite bati nan machin pou endistri devwa lou
2. Wide ranje materyèl k ap travay, Apwopriye pou travay pwofesyonèl.
3. Weld nan mòd san gaz oswa gaz, mòd fasil yo opere
4. reglabl kontwòl vòltaj, pou pi bon kontwòl chalè soude.
5. 60 pousan sik devwa, sistèm pwòp tèt ou-bloke kont chalè.
6. Apwovizyone ak flanbo MIG entegre, kranpon sou latè, kas, bwòs ak mato, kab soude, konsèy kontak ak bwat katon.
7. Avèk fil separe feeder.Strong soude pou chak fil diferan.


Sètifika






Baj popilè: mig soude machin ak fil elektrik separe, Lachin mig soude machin ak manifaktirè fil separe, founisè, faktori
Ou ka renmen tou















