Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Multifonksyon MIG soude machin
Materyèl / Metal trete: Nerjaveèi
Rated Voltage Antre: 230
Kalite fil k ap fonn: transfè espre
Max. Kapasite pouvwa chaj: 11.9
Rated Duty Cycle @ 40 degre (MIG): 60
Dekri teren
Detay rapid
| Materyèl / Metal trete | Asye pur |
| Rated D' Voltage | 380 |
| Kalite fil k ap fonn | Transfè espre |
| Max. Kapasite pouvwa chaj | 11.9 |
| Rated Duty Cycle @40 degre (MIG) | 60 |
| Vitès fil manje | 0.8-1.2 cm |
| Kondisyon | Nouvo |
| Kote orijin | Zhejiang, Lachin |
| Non mak | Etensèl |
| Dimansyon | 56 * 29 * 52 cm |
| Itilizasyon | Soude |
| Voltage | 3PH/380V |
| Sètifikasyon | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Boutik materyèl konstriksyon, travay konstriksyon |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Degre Pwoteksyon | IP21S |
| Kalite | pri machin soude mig |
| Pwa | 21 kg |
| pouvwa (W) | 11.9 kw |
| Kapasite Pwovizyon pou | 50000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | Katon |
| Port | Ningbo, Shanghai |
Fonksyon & Karakteristik
1. Inverter MIG welder, High rated devwa sik ak efikasite segondè.
2. 2T / 4T fonksyon, Avèk fonksyon pwòp tèt ou-bloke, pratik yo fè otomatikman.
3. Pèfòmans ki estab, adapte pou ranje vòltaj lajè (15 pousan).
4. Ti kras soude, pisin gwo twou san fon soude ak bon tèt soude.
5. Apwopriye pou travay pwofesyonèl.
6. Avèk fil elektrik separe, gen travay lou fasil.
7. Modil konsepsyon pou dire lontan







Baj popilè: miltifonksyon mig soude machin, Lachin miltifonksyon mig soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
















