Kontakte nou
- Xinkaihe Endistriyèl Zòn, Chengdong Lari, Wenling Distri, Taizhou Vil, Zhejiang Pwovens, Lachin
- manager@genteck.cn
- plis 86-576-86088668
Heavy Duty MMA soude machin
Kalite: Submerged Arc Welding Equipment, arc 200 soude machin
Akt kouran:80-200 A
Frekans batman kè: 50/60 HZ
Rated Duty Cycle: 10 pousan
Dekri teren
Detay rapid
| Kalite | Submerged Arc Welding Equipment, arc 200 soude machin |
| Ak aktyèl | 80-200 A |
| Frekans batman kè | 50/60 HZ |
| Rated Duty Cycle | 10 pousan |
| Dimansyon | 47 * 26.5 * 31.5 cm |
| Voltage | ka Customized |
| pouvwa (W) | 8.4 KVA |
| Pwa (KG) | 3.6 KG |
| Sètifikasyon | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Garanti | 1 ane |
| Sèvis apre-lavant bay | Sipò sou entènèt, sipò lòt bò dlo twazyèm pati ki disponib |
| Endistri ki aplikab yo | Travay konstriksyon |
| Antre Voltage | 230V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Klas izolasyon | H |
| Non pwodwi | Bon mache asye pur igbt varyateur 200 mma arc soudeur |
| Kapasite Pwovizyon pou | 20000 moso/moso pa mwa |
| Detay anbalaj | katon |
| Port | pò Ningbo |
Fonksyon & Karakteristik
1. Sèvi ak teknoloji IGBT, anpil amelyore fyab nan machin nan.
2. Single-faz AC, fanatik-refwadi, aparans avanse, fasil yo opere.
3. Stepless règleman soude aktyèl ak pwoteksyon tèmik.
4. Segondè sik devwa, anpil amelyore efikasite nan soudeur a, ekonomize enèji.
5. Aliminyòm mawonnen transfòmatè, ekonomik pou amatè & fanmi itilize.
Fasil yo kòmanse arc, ti kras, aktyèl ki estab, ak bon fòmasyon
6. Apwovizyone konplè ak detantè elektwòd, kranpon latè, kas ak bwòs soude, bwat katon.
7. Oto-adaptasyon, ARC Force bon mete, anti-baton.




Baj popilè: gwo sèvis mma soude machin, Lachin devwa lou mma soude machin manifaktirè, Swèd, faktori
Ou ka renmen tou
















